השבחת מבנים היכרות:

ענף הנדל"ן הישראלי ידוע כענף סבוך ובירוקרטי אשר מצריך מיומנות, ניסיון ויצירתיות במציאת הדרך הנכונה והמהירה ביותר להשגת אישור הבניה הנדרש.

אחד מיתרונותיה הבולטים של "גלנח השקעות בע"מ" הוא הניסיון רב השנים בענף הנדל"ן על כל תחומיו. בשנים אלו הצליחה החברה ליצור לעצמה מוניטין של הצלחות בתחומים רבים כמו בנייה רוויה, "התחדשות עירונית", תשתיות, מלונאות וכיו"ב.

במהלך השנים ראינו איפה כי אחת הנקודות הקשות ביותר על ציר זמן של פרויקט ממוצע היא הנקודה העירונית, נקודת הבירוקרטיה.

על מנת להשביח נכס מכל סוג נדרשים אישורים רבים ומעבר בין עשרות פקידים עד להגעה לאישור המיוחל. תהליך זה ארוך ומסובך ומצריך ידע רב על מנת לקצר תהליכים כמה שניתן בדרך הארוכה.

"גלנח השקעות בע"מ" גאה ביכולותיה המוכחות לנווט בסבך הבירוקרטי ולהגיע לכדי תוצאה מוגמרת של השבחת הנכס.

בשנים האחרונות השביחה החברה מספר נכסים בצורה משמעותית לשביעות רצון הלקוחות. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר בהשבחת מבנים שהחברה הובילה היא השבחת מלון "פארק פלאזה".

מלון "פארק פלאזה" היה בבעלותה של החברה לפני כשלוש שנים, במהלך שנות האחזקה במלון החליטה החברה לקדם שינוי תב"ע משמעותי במלון שיאפשר הוספת אגף חדש למלון של 18 קומות. שינוי תב"ע זה הצריך חשיבה יצירתית והכרת הרשות המקומית ועקרונותיה. לאחר שלוש שנים ארוכות הצליחה החברה לסיים בהצלחה את שינוי התב"ע ולמכור בהצלחה את המלון לחברת "פרימה" כאשר מכיר המכירה גילם בתוכו את שינוי התב"ע המשמעותי שהחברה קידמה.

פרוייקטים לדוגמא


מלון "פארק פלאזה" - שינוי תב"ע

מלון " פארק פלאזה " השוכן בכניסה לעיר ירושלים היה בבעלותה (50%) של "גלנח השקעות בע"מ" עד למכירה שבוצעה בהצלחה בעזרת שינוי התב"ע.
בשנים האחרונות בין היתר קידמה חברתנו במרץ שינוי תב"ע משמעותי במלון המאפשר בנייה של שלוש קומות על גבי תכסית המלון הקיים והוספת אגף חדש בן 18 קומות. שינוי תב"ע זה הצריך חשיבה יצירתית ו"מחוץ לקופסא" על מנת לאפשר לשינוי תב"ע זה לעבור ברשויות.

לפרטים נוספים קרא עוד >>


מלון "Park Plaza" - לונדון

לאחר שנים של ניסיון כשמאחוריה עשרות עסקאות נדל"ן מוצלחות וכחלק מהשקעותיה באירופה רכשה החברה בניין משרדים רחב מימדים בעל 16 קומות ברחוב מרכזי בלונדון, בירת אנגליה. החברה ביצעה את הרכישה דרך "החברה לבניין מלון הנביאים" במטרה להסב את בניין המשרדים למלון יוקרתי ומצליח.

לפרטים נוספים קרא עוד >>