מפה הפרוייקט
פרטי הפרוייקט

שם הפרויקט: טשרניחובסקי 32

תמ"א 38

סטטוס : אישורים ברשויות

כתובת: טשרניחובסקי 32, ירושלים

התכנון המוצא: חיזוק המבנה הקיים ע"י הוספת ממ"דים ומעלית לדיירי הבניין ובניית שתי קומות נוספות על גבי המבנה.

טשרניחובסקי 32 gis
תאור מורחב של הפרוייקט

לאחר התקשרות עם בעל זכויות על גג המבנה הוחלט יחד בשיתוף עם הדיירים לנצל את ההזדמנות ולבצע פרויקט תמ"א 38 עפ"י המתווה הייחודי של החברה.
בפרויקט זה הגתה החברה דרך התקשרות יחודית עם הדיירים זאת מתוך הבנה כי בעלי הנכסים הם בעלי הזכות והכוח ועל כן תמורותיהם צריכות להיות על פי כללי עסקה אשר תניב עבורם רווח כמה שיותר גדול.
חברת גלנח השקעות בע"מ עובדת בפרויקט זה על רווח יזמי קבוע ומוסכם מראש ע"י הדיירים כאשר על פי מתווה העסקה כל רווח עודף שיתקבל מהפרויקט ילך ישירות לידי בעלי הזכויות בנכס.
במסגרת פרויקט זה תשמש חברת גלנח השקעות בע"מ כזרוע המנהלת, המממנת והמבצעת עבור הדיירים. החברה תחזק את המבנה ברחוב טשרניחובסקי 32 עפ"י כל הסטנדרטים המחמירים הנדרשים בתמ"א 38. חיזוק המבנה יכלול בין היתר תוספות נרחבות לטובת דיירי המתחם. דירתו של כל דייר תורחב בכ-25 מ"ר הכוללים ממ"ד, מרפסות והרחבות נוספות. בנוסף דיירי המתחם יהנו מחזות חדשה לחלוטין של הבניין. הבניין יצופה אבן ירושלמית חדשה, לובי הכניסה יחדש פניו ויהפוך יוקרתי ומזמין והמעלית החדשה בבניין תשפר במידה ניכרת את איכות חייהם של דיירי המתחם ישנים וחדשים כאחד.
כמו בכל פרויקט, "גלנח השקעות בע"מ" התחייבה גם כאן לשמור על אמות מידה מקצועיות, על התנהלות שקופה והוגנת כלפי דיירי המתחם ועל מיקסום רווחיהם של הדיירים.
חברתנו מאמינה כי רק הדרך הישרה, השקופה וההוגנת היא שתוכל להביא פרויקטים מסוג זה למימוש וביצוע.

מלאו את הטופס: