חברת "גלנח השקעות בע"מ" הינה חברת אחזקות בתחום הבנייה והיזמות והתשתיות. מקורה בחברת בנייה וותיקה שהוקמה ע"י מר נח גלקופ בשנות החמישים של המאה שעברה. החברה בנתה בנייני מגורים רבים ברחבי ירושלים והייתה לאחת החברות הקבלניות המצליחות והמשגשגות בעיר.
עם השנים התפתחה החברה והגדילה את הונה תוך עיסוק במגוון תחומים שיש לענף הנדל"ן להציע. החברה בנתה לעצמה זרועות ביצועיות רבות בתחומי הבנייה, התשתיות והמלונאות בארץ ובחו"ל.
בשנת 1982 הקימה החברה בשותפות עם מר כתריאל זולטי חברת תשתיות בשם "גלנור". כיום גלנור ממשיכה במסורת ההצלחות רבת השנים שלה והנה חברה יציבה ורווחית בתחום התשתיות הידוע כתחום לא פשוט כלל. מאחורי חברת גלנור עומדים עשרות פרויקטים איכותיים הן בהיקפם והן בחשיבותם כאשר רובם בוצעו ברחבי ירושלים. חברת "גלנור" ביצעה עבור חברת "מוריה", חברה עירונית לפיתוח העיר עשרות רבות של פרוייקטים כדוגמת הרכבת הקלה בירושלים ומקטעי "בגין" החדשים בעיר. החברה מקבלת גם כיום פרויקטים לביצוע מחברת מוריה על מנת לשפר את תשתיות העיר ורחובותיה.
במהלך השנים הקימה החברה יחד עם שותפיה זרוע נוספת העוסקת בתחום המלונאות, "החברה לבניין מלון הנביאים" ,חברה שהקימה בנתה ותפעלה את מלון "פארק פלאזה" השוכן בכניסה לעיר ירושלים, החזיקה החברה ב- 50% מחברת מלונות פרוספריטי, שעסקה בייעוץ, פיקוח וניהול בתי מלון .
חברת מלון הנביאים הייתה חברה בורסאית מצליחה אשר הציגה רווחים נאים לבעלי המניות.
קישור לכתבה ב- The Marker : http://www.themarker.com/markets/1.51569
בחלוף השנים המשיכה החברה לשגשג ולהוביל מיזמים יחודיים בארץ ובחו"ל. החברה הייתה שותפה בבניית קניונים ברחבי אירופה יחד עם איש העסקים לשעבר מוטי זיסר. שותפיות מוצלחות אלו יחד עם אושיות נדל"ן ידועות, אפשרו לחברה להשקיע את הונה במיזמים נוספים באירופה, בתחום הבנייה הרוויה והמלונאות.
בשנת 1999 רכשה החברה , ביחד עם שותפים , והסבה בניין משרדים בלונדון למלון יוקרתי , ובמקביל החלה בהליך דומה בעוד שני בתי מלון נוספים .

לאחר שנים רבות של ניסיון שרכשה החברה בענף הנדל"ן על כל רבדיו החליטה החברה כמובילה וכפורצת דרך למממש את אחזקותיה לצורך התמקדות בשוק ה"התחדשות העירונית". החברה החלה במרץ לחקור ולהבין את רזי התחום על מנת להתמקצע ולהוביל בתחום החדש.
לפני כעשור , כשתחום זה היה הרבה פחות מוכר ,החלה החברה , ביחד עם שותפיה ,לקדם פרויקט "פינוי בינוי" שאפתני אשר בתחילת דרכו נחשב היה למופרך ולא ריאלי., אך החברה בעקשנותה והתמדתה האופיינית הצליחה צעד אחר צעד לפצח את סוד הקסם של תחום ה"התחדשות העירונית". כיום לאחר שנים רבות של עבודה סיזיפית שכל מטרתה הגעה לעבר ההצלחה עומד פרויקט נאות המקשר - "רובע 1" עם היתרי בנייה לבניית שני מגדלי ענק בני 24 קומות כ"א ובניית מבנה ציבור רחב מימדים בגודל של כ- 1000 מ"ר לרווחת הציבור.
קישור לסרטון שיווק הפרויקט: https://www.youtube.com/watch?v=MhXl2IbZUs4
מכיוון שבתחילת הדרך תחום זה והרגולציה שבו היו בשינויים והתפתחות , מטבע הדברים עלו שאלות ובעיות רבות אשר פעמים השאירו גם את הרשות המקומית ללא תשובות ברורות. עם השנים הצלחנו יחד עם עיריית ירושלים להתגבר על המכשולים הרבים שצצו בדרך כמו חניה, ציפוף מתאים, גובה המבנים, הסכמות דיירים וכיו"ב.
במהלך השנים למדנו על בשרנו מאלו טעויות יש להימנע על מנת שפרויקט יצא אל הפועל, למדנו היכן להשקיע מאמצים רבים והיכן לא להשקיע, למדנו כי הדיירים הם המפתח להצלחת פרויקטים אלו וכי רק בעזרתם ונכונותם יוכלו הפרויקטים האלו להגיע לכדי ביצוע ומימוש התכניות.
אנו מאמינים כי ניסיון זה שרכשנו במשך 12 שנים בתחום ה"התחדשות העירונית" הקנה לחברה ערך מוסף ומוניטין מצוין היכול לשמש לדיירים רבים משענת יציבה ובטוחה הן מבחינה כלכלית והן מבחינה מקצועית בזכות הניסיון הרב שהחברה מציגה בתחום זה.פרוייקטים לדוגמא


נאות המקשר, רובע 1

בשערי העיר ירושלים ממוקמת לה שכונת קריית משה ובימים אלו נושבות רוחות של התחדשות בשכונה עם הקמתו של פרוייקט נאות המקשר.
פרוייקט "נאות המקשר" הינו פרויקט "פינוי בינוי" הראשון, הגדול והמתקדם ביותר בעיר ירושלים.
חברת "גלנח השקעות בע"מ" ביחד עם שותפיה מקדמת את הפרוייקט מיומו הראשון דרך כל מסלולי הבירוקרטיה הארוכים ועד לקבלת היתרי הבנייה למימוש הפרוייקט השאפתני והסבוך.

לפרטים נוספים קרא עוד >>


מלון "Park Plaza" - לונדון

לאחר שנים של ניסיון כשמאחוריה עשרות עסקאות נדל"ן מוצלחות וכחלק מהשקעותיה באירופה רכשה החברה בניין משרדים רחב מימדים בעל 16 קומות ברחוב מרכזי בלונדון, בירת אנגליה. החברה ביצעה את הרכישה דרך "החברה לבניין מלון הנביאים" במטרה להסב את בניין המשרדים למלון יוקרתי ומצליח.

לפרטים נוספים קרא עוד >>


ברל לוקר 25,26

פרויקט "ברל לוקר" הינו פרוייקט ייחודי הממוקם בלב שכונה ירושלמית ותיקה שבו יתבצע שימוש במסלול מיוחד במסגרת "התחדשות עירונית", מסלול "עיבוי בינוי".
לצורך הקמתו וקידומו של הפרויקט יצרה "חברת גלנח השקעות בע"מ" שותפות עם חברה ירושלמית נוספת "החברה לפיתוח וחיזוק מבנים –תמ"א 38 בע"מ" העוסקת בתחום ובעלת ניסיון רב. אנו סמוכים ובטוחים כי שותפות זו תתרום רבות לקידום הפרויקט בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

לפרטים נוספים קרא עוד >>