מפה הפרוייקט

פרטי הפרוייקט

שם הפרויקט: שדרות הרצל 108

פינוי בינוי

סטטוס : חתימת דיירים

כתובת: שדרות הרצל 108 ירושלים

התכנון המוצא: הריסת המבנה הקיים והקמת מבנה חדש במקומו.

תאור מורחב של הפרוייקט

רחוב שדרות הרצל ממוקם בחלקה הצפוני של שכונת בית הכרם שהינה מהוותיקות שבשכונות ירושלים. המתחם ממוקם מול "כיכר דניה" והמרכז המסחרי וגובל בציר הרכבת הקלה.
לאורך השנים שמרה השכונה על אופייה המיוחד והשקט ולא חלו בה שינויים גדולים . ככלל נחשבת השכונה כאיכותית ויוקרתית דבר אשר בא לידי ביטוי באיכות האוכלוסיה המתגוררת במקום ובמצבה הסוציו-אקונומי הגבוה באופן יחסי.
בהתאם לתכנית האב של בית הכרם, הוחלט על שמירת אופי השכונה המיוחדת ע"י ריסון ומניעת ציפוף ברוב חלקי בית הכרם ואילו על ציר שדרות הרצל הוחלט על ציפוף ועלייה לגובה זאת בהתאם למיקומו הגיאוגרפי של הציר ותנאי התחבורה בסביבתו.
חברתנו גאה להוביל מספר רב של פרויקטי "התחדשות עירונית" על ציר שדרות הרצל תוך שימוש בחשיבה יצירתית ומתארית הנועדה לתת מענה לבעיות וטענות שעולות מפי הדיירים והרשות המקומית. בפרויקט זה יהנו הדיירים מדירה חדשה גדולה ומרווחת יותר באופן משמעותי. המתחם החדש יהנה ממגוון היתרונות שיש למיקום ספיציפי זה כמו נגישות תחבורתית מהגבוהות בירושלים, קירבה ונגישות למקומות מסחר ובילוי, מגורים בסביבה איכותית וירוקה ועוד.
אנו מאמינים כי חשיבה יצירתית וראייה מתארית תתן מענה לכלל הבעיות והטענות ותממש את חזונם ושאיפותיהם של דיירי המתחם בצורה המיטבית ביותר וע"י כך תייצר עסקה הוגנת ובה כל הצדדים מרוויחים ומרוצים.

מלאו את הטופס: